HAKKIMIZDA

1987 yılında İstanbul Karaköy merkezli kurulan Ölçü Kontrol firması 30 yılı aşkın sürenin sonunda 4. Levent Merkez olmakla birlikte Karaköy de 2 şubesiyle çalışma hayatına devam etmektedir. Ölçü Kontrol aktif olarak 1200m2 kapalı alanda 14 çalışanı ile birlikte halen sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Akış kontrolü ve transferi grubunda endüstriyel pompalar, sayaçlar ve tamamlayıcı ürünleriyle birlikte Mühendislik bilgi birikimini birleştirerek sektörde öncü firmalar arasında yer almaktadır. Ölçü Kontrol malzeme satışlarının haricinde, otomatik dolum sistemleri, kimyasal üretim tesisleri projelerini yapan ve aktif olarak devam eden bir konumdadır.

 

Firmamız ithalat ile başlayan yolculuğuna 14 firmanın Türkiye Distribütörlüğü ve üretim adımları ile devam ederek yerli ve milli çözümler sunmaktadır. Yurtiçi satışlarının dışında Orta doğuda (Azerbaycan , Suriye , Irak , Suudi Arabistan Vb.) ihracat yapan firmamız gelecekte Avrupa dahil olmak üzere dünyanın birçok ülkesine ihracat yapmayı planlamakta ve bu adımda ilerlemektedir.

İletişim

0212 265 45 15

0212 278 28 68

info@olcukontrol.com

Huzur Mah. Barbaros Cad. No:48 4.Levent Oto Sanayi Sitesi / Sarıyer / İstanbul

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black YouTube Icon

© 2021 Ölçü Kontrol