ŞİRKET PROFİLİ

2009 yılında kurulan Ölçü Kontrol, endüstri, petrokimya, ilaç- kozmetik, gıda, inşaat ve su arıtma sektörlerine ekipman ve makine parçası tedarik etkmektedir. Ölçü Kontrol olarak geniş skalada viskozite, sıcaklık, basınç ve akışkanlara göre pompa ve sayaç ürün ve çözümlerini firma bünyemizde bulundururken, aynı zamanda basınç, sıcaklık, akış ve seviye kontrol ekipmanları ve endüstriyel kontrol ekipmanlarını müşterilerimize sunmaktayız.

Ölçü Kontrol firması olarak 25 senelik Karaköy esnaf kültürünü farklı bir düzleme yerleştirdik. Çalışma prensibimizi kurumsal düzleme taşırken, müşteri ilişki ve memnuniyetimizi esnaf kültürüyle daha da sağlamlaştırdık. M!üşterilerimize hızlı, güvenilir, verimli ve sürdürülebilir çözümler sunuyoruz.

Pompa ürün grubumuz tahrik mekanizmasına göre; elektrik, manyetik, havalı, hidrolik, kayış tahrikli pompaları ihtiva etmektedir. Aktarım şekline göre, santrifüj, deplasman, döner aktarımlı pompalarımız stoklarımızda bulunurken, akışkan uyumluluğuna göre uygun malzeme seçenekleriyle pompa grubunda tam segmentasyon sağlıyoruz.

Ayrıca norm pompalar, özel sertifikalı pompa tedariğimizle müşterilerimize doğru ve uygun çözümleri sunuyoruz.

Sayaçlarda döner diskli, türbin tipi, paletli, pozitif deplasmanlı, elektromanyetik, ultrasonik, vortex, debi kontrollü otomatik sistemli ve akışkan uyumluluğuna göre uygun malzeme seçenekleri olan sayaçgruplarında çözümler bulunmaktadır.

Kontrol ekipmanlarında manometre, basınç anahtarı ve transmitter, sıcaklık kontrol ekipmanları,vana çeşitleri, seviye görüntüleme ekipmanları, akış anahtarları ve debimetreler, vibrasyon anahtarları, hidrolik ve pnömatik ekipmanlar, endüstriyel uygulamalarda ve ekipmanlarda kullanılmak üzere malzemeler ve yedek malzemelerden oluşan ürün grubumuzla müşterilerimizi karşılıyoruz.