DİSTRİBÜTÖRLÜKLER

Usine Renson (UR) Markası Mazot ve yağ türevlerinde kullanılabilen pompa ve sayaçlar üretmektedir. Usine Renson ürünleri Fransada üretilmektedir. Ürünlerin kullanım alanları Şantiyeler , Fabrikalar,Tarım sektörü ve Mazot ürünlerinin kullanıldığı bir çok yerdir.
Horn Tecalemit Markası Petrokimyasal ve Kimyasal sıvıların aktarımında sayımında profesyoneldir. Horn Tecalemit Markası pompa ve sayaç konusunda üst düzeydedir.                   Ürünler Alman malıdır. Ürünlerin kullanım alanları Kimya fabrikaları, Kimyasal üretim tesisleri ve Petrokimyasal ile ilgili üretim veya tüketim yapan tüm alanlarda kulanılabilir.
Fluimac Firması yüksek vizkoziteli veya Exproof özelliklerin gerekli olduğu kimyasal sıvı aktarımlarında kullanılmaktadır. Havalı Diyaframlı Pompa konusunda profesyoneldir.       Ürünler İtalyan malıdır. Ürünlerin kullanım alanları Kimyasal fabrikaları , Kimyasal ile üretim yapan tesisler , Sıvı gıda ürünleri ve bir çok sıvının aktarımında kullanılmaktadır.
Tellarini Pompe Firması Marin ve Sanayi sektörüne yönelik pompa üretimi yapmaktadır. Ürünler İtalyan malıdır. Ürünlerin kullanım alanları Marinalar,yatlar, Kimyasal sıvı aktarımı,     Süt ve benzeri sıvı gıda aktarımında kullanılmaktadır.
Oliju Markası Marin, Su ve Kimya sektörüne yönelik pompalar üretmektedir. Ürünler portekiz malıdır. Ürünlerin kullanım alanları Evler, Marinalar ve paslanmaz ürünlerin kullanıldığı kimyasallardır.
   
Annovi Reverberi Markası Araba yıkama ve Water Maker sektörüne yönelik pompalar üretmektedir. İtalyan malıdır. 
Sailflo
Sailflo markası yat, marin,karavan ve endütriyel otomasyon sektörüne yönelik hidrofor ve pompalar üretmektedir. Çin malıdır.
Ruide Markası arazi ölçüm aletlerinde profesyoneldir. GPS ,Total Station, Teodolit, Nivo ve Aksesuarlarını üretmektedir.
MTM Hydro Yıkama ekipmanları üretmektedir. Yıkama tabancaları, kabezeleri, nozzle vb. Ürünler itaylan malıdır.
Fox Markası Switch üretimi konusunda profesyoneldir. Ürünler İtalyan malıdır.
Yat ve karavan tipi dalgıç pompalarla birlikte kahve makinelerinde kullanılan dalgıç pompaları üretmektedir. Ürünler Alman malıdır.
Titan markası Sayaçlar konusundan son derece profesyoneldir. Yüksek vizkoziteli sıvıların sayımında çok başarılıdır. Ürünler İngiliz malıdır.
Polmac markası tarımsal ve kimyasal sıvıların sayımında profesyoneldir. Yüksek basınca dayanıklı ve tribün tipi sayaçlar üretmektedirler. Ürünler italyan malıdır.